O Mojej Alzacji

Cześć!

Im lepiej znasz Francję od kuchni oraz język, którym Francuzi posługują się na co dzień, tym piękniejszy będzie Twój pobyt w kraju nad Sekwaną.

Nazywam się Izabela Rabehanta, we Francji mieszkam od 2013 roku i na własnej skórze odczułam tą zależność.

Bazując na swoich doświadczeniach (przez dwanaście lat interesowałam się Francją mieszkając w Polsce, a od sześciu jestem emigrantką mieszkającą w Alzacji) postanowiłam przygotować materiał językowo-kulturowy, który będzie inny niż inne podręczniki do języka francuskiego. Kurs, który będzie w 100% praktyczny i prawdziwie ułatwi Ci porozumiewanie się we Francji.

W czym mogę Ci jeszcze pomóc?

Jeśli interesujesz się francuskim życiem codziennym, francuską kulturą i chcesz poznać piękne miejsca we Francji, odwiedź również mojego bloga Moja Alzacja. Znajdziesz tu ponad dwieście osiemdziesiąt tekstów, a wszystkie mają na celu pokazać Ci Francję i jej najlepsze strony.

Emigrantów mieszkających we Francji oraz osoby, które myślą o wyjeździe “na dłużej” do kraju nad Sekwaną gorąco zapraszam do mojej grupy facebookowej Emigranci emigrantom: Francja. To miejsce wolne od hejtu, a pełne życzliwych ludzi, którzy bardzo chętnie pomagają sobie nawzajem.

Planujesz wyjazd do Alzacji? Polecam Ci gorąco moje przewodniki, w których zawarłam moje całe doświadczenie lokalsa, czyli osoby, która mieszka w Alzacji od lat i zna jej najciekawsze miejsca. To jedyny przewodnik po Alzacji na rynku!

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na mój newsletter i nie otrzymujesz ode mnie cotygodniowych francuskich mejli pełnych francuskich inspiracji (kultura, język, zwiedzanie) to możesz dołączyć do ponad 2500 regularnych czytelników klikając TUTAJ.

O Mojej Alzacji - Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności

Copyright © 2021 Izabela Rabehanta - www.mojaalzacja.pl.